Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

LG Kart Tamiri
LG Kart Tamiri

LG Kart Tamiri; birçok yerli ve yabancı markanın elektronik kartını tamir eden firmamız LG markalı cihazlarınızın elektronik kartınızı tamir etmekteyiz, İstanbul Kartal’da bulunan atölyemizde ekonomik ve uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

 1. LG TV ANAKART Tamiri Fiyatları
 2. LG TV Anakart Fiyatları
 3. LG Tv Anakart Tamiri
 4. Besleme kartı tamiri
 5. Lg Tv anakart arızası nasıl anlaşılır

Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi kullanım koşuluna bağlı olarak bu teknolojik cihazlar zamanla arızalanabilir, farklı amaclarda ve farklı özeelliklerde üretilen cihazlar elektronik beyin, anakart, dijital ekran kartı, kontrol kartı, inverter kartı gibi çeşitli elektronik devreler barındırmaktadır, bazı cihazlarda 1 anakart varken bazılarında ise birden fazla elektronik kart bulunur.

Türkiye'ye geneli LG kart tamiri hizmeti vermekteyiz.

Firmamız LG markası başta olmak üzere her marka cihazın elektronik kart tamirini yapmaktadır, LG beyaz eşya ve televizyon satışları genelinde dünya markasıdır.

LG Elektronik Kart Tamiri Hizmetleri

 • LG bulaşık makinesi anakart tamiri
 • lg çamaşır makinesi kart tamiri
 • lg buzdolabı kart tamiri
 • lg fırın kartı tamiri onarımı
 • lg led tv televizyon besleme ve anakart tamiri
 • lg klima anakart iç dış ünite arızaları
 • lg yazılım güncelleme hizmetleri
 • lg monitör kartı tamiri

LG Firması Hakkında

Şirket, 1995'e kadar "Lucky - Goldstar"'ın bir kısaltması olarak LG ismini kullanmıştır. İsmini değiştirmeden önce Goldstar markası altında birçok elektronik ürün satışı yaparken, Lucky markası genellikle Kore dışında satılmayan diğer ev ürünlerinde kullanılmaktaydı. Lucky, özellikle ev temizliği ürünleri ve çamaşır temizliği ürünleri ile Güney Kore'nin ünlü markalarından biriydi. LG Electronics, dünyanın dört bir yanında seksen bir tanesi yan kuruluş olmak üzere yüz on’u aşkın iş biriminde seksen iki bin kişiye iş imkânı sağlamaktadır. 2007 yılında $ 44 milyar’lık satış rakamına ulaşan LG, dört iş biriminden oluşmaktadır. Bunlar, Mobil iletişim, dijital aletler, dijital görüntü cihazları ve dijital medya. LG dünyanın önde gelen CDMA/GSM ahizesi, klima, önden- yüklemeli çamaşır makinesi, optik sürücüler, DVD oynatıcı, düz ekran tv ve ev sinema sistemleri üreticisidir.

LG Anakart Tamiri İstanbul

Firmamız Lg anakart, elektronik kart, beyin tamiri hizmeti ve elektronik kart tamiri ve satışı hizmeti sunmaktadır. Telefon ve WhatsApp numaramız 0551 013 89 29