Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

Beyaz Eşya Kart Tamiri
Beyaz Eşya Kart Tamiri

Beyaz Eşya Kart Tamiri ; İstanbul Anadolu yakası Kartal'da hizmeti veren firmamız elektrikli cihazları başta olmak üzere her türlü elektronik kart tamiri yapmaktayiz.

Evlerde kullandığımız beyaz eşyaların elektronik aksamlarının tamiri ve teknik servis hizmetini sağlamaktayız beyaz eşya elektronik kart tamir, beyin tamiri, dijital kart tamiri ve her marka beyaz eşya kart tamiri hizmeti vermekteyiz.

  • beyaz eşya anakart beyin tamir ve satışı
  • elektronik kart arızası nasıl anlaşılır

Garantisi bitmiş beyaz eşyalarınızın elektronik arızalarını uzman ekibimizle tamir ve teknik servis hizmeti vermekteyiz..

Elektronik kart, anakart veya beyin bozulursa ne olur

Beyaz eşya kartının bozulması cihazınızı çalışamaz hale getirecektir, dijital ekranda çeşitli hata kodları görünmektedir veya hiçbir şekilde çalışmayacaktır. örneğin (bulaşık makinesi çalışmıyor, ışığı yanmıyor, elektrikli ocak devamlı yanıyor veya yanmıyor, buzdolabı buzdolabı soğutmuyor, çamaşır yıkama makinesi programa geçmiyor)

Yanmış beyaz eşya kartı tamir edilebilir mi

  • Yanmış olan kartınızın gerekli incelemesini yaptığımızda eğer sorunsuz tamir edilecek durumdaysa tamir ediyor, aksi durumda yeni kart ile değişimi yönünde müşterimizi uyarıyoruz.

Kırılmış beyaz eşya elektronik kart tamiri mümkün mü

  • Kırılan kartların kırılma şiddeti ve elektronik anakarta verdiği hasar çok önemlidir, eğer bağlantılar yeniden yapılabilirse tamir olabilir.

Beyaz eşya nedir?

Beyaz eşya, ilk zamanlarda dış görünümünde genellikle beyaz renk kullanılmış olan, fabrikalarda üretilen, ev eşyası makinelerdir. Bilimsel araştırmalara göre bir toplumun kalkınma seviyesinin bir göstergesidir. Gelişmiş toplumlar çok sayıda beyaz eşya kullanır, az gelişmiş toplumlar daha az sayıda beyaz eşya kullanırlar.

Beyaz eşyalar nelerdir?

Beyaz eşyalarda bulunan elektronik kartlar nelerdir

  • Anakart
  • Dijital kontrol kartı
  • Beyin
  • Elektronik kart besleme güç kartı

Beyaz eşya kart tamiri İstanbul

Uzman ekip çalışması ile elektronik kart tamiri konusunda uzun yıllardır tecrübesi olan firmamız sizlere en hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır, arızalanan elektronik kartınız için 0551 013 89 29 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.