Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

Su Sebili Kart Tamiri
Su Sebili Kart Tamiri

Su Sebili Kart Tamiri ; Elektronik kart tamiri ve ciihazların bakım, onarım hizmetierini veren firmamız istanbul anadolu yakasındaki atölyemizde su sebili elektronik kart tamiri hizmeti vermektedir.

  • Su Sebili Anakart Tamiri
  • Su Sebili Elektronik Kart Tamiri

Hizmetlerimiz kapsamızda elektronik kart tamiri, anakart tamiri, çeşitli elektrikli cihaz ve elektronik cihazların tamirini yapmaktayız.

Kullandığınız Su sebili kullanıma bağlı olarak arıza verebilir, bunlardan en maliyetli olanı elektronik kart ve beyin arızalarıdır, firmamız her marka su sebili kartını tamir etmektedir.

Tamir edilen su sebili elektronik kartı uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılmaktadır, ekonomik ve olarak tercih edilmesinin yanında elektronik cihazlar uzmanlarımız tarafından orijinal parca kullanılarak test sürecinden geçerek tamiri yapılmaktadır.

Su Sebili Markaları

A.O. Smith Altus Aqua Aqua Vision Aquabir Aquaplus Aquas Arçelik Awox Beko Bosch Brita BWT Dijitsu Ems Esty Eversky Funtik Goldmaster Lexus LG Luminarc Mis Ncs Nicelife Profilo Quax Quick Rainwater Ravent Siemens Simfer Spring Water Süsler Telefox Thomas Uğur Vestel Water WaterGold

Su Sebili Elektronik Kart Arızaları Nelerdir

  1. Su Sebili Çalışmıyor
  2. Su Sebili Sigortayı Attırıyor
  3. Su Sebili Isımıyor
  4. Su Sebili Soğutmuyor
  5. Su Sebilinin Işıkları Yanıp Sönüyor
  6. Su Sebili Açılıp Kapanıyor

Su Sebili Nedir?

Su pınarı, su soğutucusu veya su dağıtıcısı, suyu soğutan ve dağıtan bir cihazdır. Su soğutucuları, duvara monteli şişe dolum suyu soğutucusu, kombinasyon üniteleri, iki seviyeli üniteler ve diğer formatlara kadar çeşitli form faktörlerinde gelir. Genellikle iki kategoriye ayrılırlar: kullanım noktası (POU) su soğutucuları ve şişe su soğutucuları.[1] POU su soğutucular, bir su kaynağına bağlanırken, şişelenmiş su soğutucuları, satıcılardan büyük şişelerde su gönderilmesini (veya kendiliğinden toplanmasını) gerektirir. Şişelenmiş su soğutucuları, modelin tasarımına bağlı olarak, üstten monte edilmiş veya alttan yüklenebilen olur.

Şişelenmiş su soğutucuları tipik olarak ünitenin üzerinde yaygın olarak bulunan 5 veya 10 galonluk dağıtıcılar kullanır. Basınçlı soğutucular, su çeşmelerini ve doğrudan borulu su dağıtıcılarını kapsayan bir su soğutucu alt kategorisidir. Su soğutucusu ayrıca, suyu serin tutmak için ilkel bir cihazı da ifade edebilir.

Su soğutucuları, işyerinde sosyalleşmeye atıfta bulunan yaygın bir mecâz-ı mürseldir.

Damacananı takmak için, şişe baş aşağı yatırılır ve dağıtıcıya yerleştirilir; sonda, şişenin kapağını delmekte ve suyun makinenin iç haznesine akmasına izin vermektedir. Bu yerçekimi ile çalışan sistemler, suyu kontrollü bir şekilde dağıtmak için bir aygıta sahiptir.

Bu makineler farklı boyutlarda gelir ve ara sıra kullanım için amaçlanan masa ünitelerinden daha ağır kullanıma yönelik zemin üstü ünitelere kadar çeşitlilik gösterir. Şişelenmiş su normalde evlere veya işletmeye düzenli olarak verilir, burada boş şişeler dolu şişeler ile değiştirilir. Şişe ebadı, ABD'de 5-galon (19 L) şişeleri kullanan daha büyük versiyonlardır, ünitenin ebatına göre değişir.[6] Bu, aynı zamanda, metrik sistemi kullanan ülkelerde 18,9 litre olarak etiketlenen en yaygın boyuttur. Bu birimler genellikle fazla su dökecek yerlere sahip değildir, sadece küçük döküntüleri yakalamak için küçük bir leğen sunar. Önde, bir kaldıraç veya basma düğmesi, suyu tıkaçın altında tutulan bir bardağa dağıtır.

Su kabı boşaldığında, dağıtıcının üstünden kaldırılır ve şişede hala fazla su sızıntısını önlemek için otomatik olarak sızdırmaz hale getirilir.

Su Sebili Elektronik Kart Tamiri İstanbul

Arızalanan Su Sebiliniz için Elektronik kart tamiri hizmeti veren firmamızın telefon ve whatsap numarası 0551 013 89 29