Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

Sayfalar

Elektronik ve elektrikli cihazların onarımı, yedek parça, satış ve çeşitli bilgiler.

LG Kart Tamiri

LG Kart Tamiri

LG Kart Tamiri; birçok yerli ve yabancı markanın elektronik kartını tamir eden firmamız LG markalı cihazlarınızın elektronik kartınızı tamir etmekteyiz, İstanbul Kartal’da bulunan atölyemizde ekonomik ve uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Samsung Kart Tamiri

Samsung Kart Tamiri

Samsung Kart Tamiri; elektronik kart ve beyin tamiri hizmeti veren firmamız elektronik cihazlarınızda oluşan arızaları orjinal yedek parça kullanarak arızayı tamir edip gerekli onarım işleminden sonra siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Electrolux Kart Tamiri

Electrolux Kart Tamiri

Electrolux Kart Tamiri ; Firmamız birçok alanda elektronik kart ve elektronik cihazların tamirini istanbul anadolu yakası kartal’da hizmet vermektedir.

Franke Kart Tamiri

Franke Kart Tamiri

Franke Kart Tamiri ; her marka cihazın elektronik kartına İstanbul Anadolu yakası Kartal'da bulunan atölyemizde tamir etmekteyiz.

Siemens Kart Tamiri

Siemens Kart Tamiri

Siemens Kart Tamiri ; İstanbul Anadolu yakası Kartal'da elektrikli ev aletleri ve elektrikli cihazlar konusunda uzman personelleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Siemens elektronik kart tamiri hizmetlerimiz gün boyu devam etmekteyiz.

Kahve Makinesi Kart Tamiri

Kahve Makinesi Kart Tamiri

Kahve Makinesi Kart Tamiri kahve makinelerinde oluşan elektriksel ve elektronik arızaları İstanbul Anadolu yakası Kartal'da tamir eden firmamız uzman ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.